Cvičení Předškoláků a Žáků

Předškoláci a Žáci

Vedoucí oddílu: Jindřich Buchar
tel: 607 963 173
e-mail: ja-zabak@seznam.cz

každou STŘEDU od 17:30 do 19:00 hodin v tělocvičně ÚVN

CVIČENÍ PŘEDŠKOLÁKŮ

Budeme si hrát a dovádět na prolézačkách, naučíme se skákat z malé trampolínky, pokusíme se skamarádit s velkými nafukovacími míči - gymbaly. Uvidíte, že si časem ochočíme i velké gymnastické nářadí.

Proběhneme se za posvícenským koláčem, překonáme překážkovou dráhu v soutěži O martinskou podkovičku. Zkusíme uspět v míčovém trojboji, na jaře si zahrajeme na gymnasty a gymnastky, v létě se staneme atlety a atletkami. I vás rádi uvidíme na našich tradičních akcích - Mikulášské besídce, Karnevalu a soutěžích ke Dni dětí.Klikněte a můžete začít psát. Illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo nemo enim ipsam voluptatem quia voluptas sit.

CVIČENÍ ŽÁKŮ

Doufáme, že i nadále budete chodit v tak hojném počtu jako dosud. My se budeme snažit připravit pro vás cvičení, které vás bude bavit a zároveň vás zocelí na těle i na duchu. Zacvičíte si na běžném tělocvičném nářadí, sílu a obratnost prověříte na netradičních prolézačkách. Čeká na vás více i méně tradiční náčiní. Poznáte nové kamarády a kamarádky a budete v příjemném rodinném kolektivu našich lektorů.