AktivKids

AktivKids

Vedoucí oddílu: Jindřich Buchar
tel: 607 963 173
e-mail: jindrich.buchar@gmail.com

každou STŘEDU od 17:30 do 19:00 hodin v tělocvičně ÚVN

CVIČENÍ PŘEDŠKOLÁKŮ

Budeme si hrát a dovádět na prolézačkách, naučíme se skákat z malé trampolínky, pokusíme se skamarádit s velkými nafukovacími míči - gymbaly. Uvidíte, že si časem ochočíme i velké gymnastické nářadí.


CVIČENÍ NEJMENŠÍCH s RODIČI

Cvičebním rokem vás provedeme v souladu s ročním obdobím, naučíme se nová říkadla a nové hry. Těšit se na vás budou trampolínky, duchny, bedny a bedýnky, žebříky, lavičky, kladiny, koberce, žíněnky, kruhy i vaše oblíbená prolézačka s klouzačkou. Dlouho odpočívat nebudou ani kroužky a obruče, míčky a míče, tyče, drátěnky, kostky, kuželky, stuhy, šátky a padák, který vás umí tak krásně pohoupat. Určitě se rádi povozíte na vozíčcích, odstrkovadle i koloběžce.

CVIČENÍ ŽÁKŮ

Doufáme, že i nadále budete chodit v tak hojném počtu jako dosud. My se budeme snažit připravit pro vás cvičení, které vás bude bavit a zároveň vás zocelí na těle i na duchu. Zacvičíte si na běžném tělocvičném nářadí, sílu a obratnost prověříte na netradičních prolézačkách. Čeká na vás více i méně tradiční náčiní. Poznáte nové kamarády a kamarádky a budete v příjemném rodinném kolektivu našich lektorů.